Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
JULIUS SEYLER. Tillskriven. Strandparti, olja på duk, signerad.
39880. JULIUS SEYLER. Tillskriven. Strandparti, olja på duk, signerad.
70 x 90 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
70 x 90 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 430