KULO GREEN. litografi, signerad och numrerad 129/140.

398787. KULO GREEN. litografi, signerad och numrerad 129/140.

58x49cm.

Ålderslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

58x49cm.

Ålderslitage.

Kulo Green (1913–1972)

Antal besök: 1 215