PIEDESTALER, 1 par, terracotta, 1900-talets senare del.

398767. PIEDESTALER, 1 par, terracotta, 1900-talets senare del.

Höjd omkring 69 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd omkring 69 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 512