BORDSUR, Romilly á Paris (Jean Romilly 1752-94), troligen 18 K guld.

398737. BORDSUR, Romilly á Paris (Jean Romilly 1752-94), troligen 18 K guld.

Höjd 33 cm.
Klocka diameter ca 5,5 cm.

Fattas troligen delar i urverk, klockfodral med skador och lagningar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.
Klocka diameter ca 5,5 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 829