Armbandsur märkt Freco, urverk märkt Frey, boett 14k guld, diameter ca 14 mm.
Armbandur omärkt, urverk märkt 617, boett 14k guld, urtavla diameter ca 17 mm.
Slitage, skador.
Slitage, skador.