ARMBANDSUR 2 st, dam, boetter av 14k guld.

398724. ARMBANDSUR 2 st, dam, boetter av 14k guld.

Armbandsur märkt Freco, urverk märkt Frey, boett 14k guld, diameter ca 14 mm.
Armbandur omärkt, urverk märkt 617, boett 14k guld, urtavla diameter ca 17 mm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 1 800