Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
VÄGGRELIEF, keramik, "The Bride", nr 314. Ruth Faktorowitsch, 1900-tal.
398702. VÄGGRELIEF, keramik, "The Bride", nr 314. Ruth Faktorowitsch, 1900-tal.
Yttermått 37 x 26 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Yttermått 37 x 26 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
933