VÄGGRELIEF, keramik, "The Bride", nr 314. Ruth Faktorowitsch, 1900-tal.

398702. VÄGGRELIEF, keramik, "The Bride", nr 314. Ruth Faktorowitsch, 1900-tal.

Yttermått 37 x 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått 37 x 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 045