BORDSUR, marmor Royal Rouge, 1800-tal.

39867. BORDSUR, marmor Royal Rouge, 1800-tal.

Pendel och nyckel finns.
Total höjd ca 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pendel och nyckel finns.
Total höjd ca 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 415