RADIOSÄNDARE, Telegraph Set, US Army, 1940-tal.

3986531. RADIOSÄNDARE, Telegraph Set, US Army, 1940-tal.

Signal Corps Telegraph Set TG-5-A.
Serial nr 2129.
Mått 14x21x13 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Vapen & Militaria

Gör en kostnadsfri värdering!

Serial nr 2129.
Mått 14x21x13 cm.

Bruksslitage.

Tema

Vapen & Militaria

Antal besök: 767