BENGT ÅBERG. Fåglar i solsken, handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 1/1.

398643. BENGT ÅBERG. Fåglar i solsken, handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 1/1.

Bildmått 63 x 50 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 63 x 50 cm.

Bengt Åberg (1941–2015)

Antal besök: 803