HÄNKELKRUS, 4 st, stengods, tidigt 1900-tal.

398607. HÄNKELKRUS, 4 st, stengods, tidigt 1900-tal.

Dekor av blomster. Tre av fyra saknar lock.
Höjd 9 - 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 - 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 789