DIVERSE PORSLIN, Rörstrand samt Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

398590. DIVERSE PORSLIN, Rörstrand samt Gustavsberg, 1900-talets andra hälft.

3 delar Dineca.
Uppläggningsskål med lock, Picknick, ett mynningsnagg, totallängd 22,5 cm.
Tillbringare, Bonnie.
Smörbytta, Berså, (missfärgningar).

Bruksslitage, nagg, glasyrsprickor, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 delar Dineca.
Tillbringare, Bonnie.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 963