TAVELRAM med SPEGEL, troligen sent 1700-tal.

398568. TAVELRAM med SPEGEL, troligen sent 1700-tal.

Ram möjligen omgjord, troligen sent 1700-tal, spegelglas senare. Totalmått 62 x 45 cm.

Bruksslitage, skador, senare förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 067