ANTON FUCHS (GEB. 1958). 'Oppartsinstallation'.

3985649. ANTON FUCHS (GEB. 1958). 'Oppartsinstallation'.

Anton Fuchs (f. 1958), 'Oppart Installation', blandteknik, 2009, signerad, daterad, numrerad '1', H.138 cm, L.63 cm, B34 cm.

Små repor i akrylglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små repor i akrylglas.

Antal besök: 233