SKOLPLANSCHER, 2 st. Läsetabeller af Carl Kastman och Sofi Almquist, P A Nordstedts & Söners förlag, omkring sekelskiftet 1900.

398537. SKOLPLANSCHER, 2 st. Läsetabeller af Carl Kastman och Sofi Almquist, P A Nordstedts & Söners förlag, omkring sekelskiftet 1900.

tab. 19 och tab. 20 samt tab.13 och tab.14.
66 x 77 cm.

Bruksslitage samt fläckiga. Mindre skador längs kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

66 x 77 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 300