SCHÄSLONG, Howard-modell, 1900-tal.

3985238. SCHÄSLONG, Howard-modell, 1900-tal.

Längd ca 152 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Rygghöjd ca 72 cm.
Bredd ca 82 cm.
2 st underlägg för hjul medföljer.
Två ben på hjul.

Bruksslitage, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 152 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Rygghöjd ca 72 cm.
Bredd ca 82 cm.
Två ben på hjul.

Bruksslitage, ytsmuts.

Antal besök: 399