CAFÉBORD, två stycken, metallstomme.

3985220. CAFÉBORD, två stycken, metallstomme.

Höjd ca 76 cm
Bredd ca 54/60 cm
Djup ca 69 cm.

Bruksslitage, repor & märken, nött, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 76 cm
Bredd ca 54/60 cm
Djup ca 69 cm.

Antal besök: 106