ESKIL NORDEL. "Flicka med blommor" Olja på pannå. Signerad.

398518. ESKIL NORDEL. "Flicka med blommor" Olja på pannå. Signerad.

Titel a tergo. 45 x 37 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Titel a tergo. 45 x 37 cm.

Antal besök: 780