Dragspel. Triumph. Made in Germany. 1910/20-tal.

39847. Dragspel. Triumph. Made in Germany. 1910/20-tal.

Höjd 26 CM
Bredd 30 CM.

Bruksslitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 CM
Bredd 30 CM.

Bruksslitage. Fungerar.

Antal besök: 3 935