SKRIVBORD, teak, 1950/1960-tal.

398441. SKRIVBORD, teak, 1950/1960-tal.

Längd 95, bredd 40, höjd 72 cm.

Slitage samt repor på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt repor på skivan.

Antal besök: 883