MADLEN HERRSTRÖM. Komposition, färglitografi, signerad.

3984355. MADLEN HERRSTRÖM. Komposition, färglitografi, signerad.

294/400, bladstorlek 44 x 34 cm., oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 195