SOFFBORD, 3 stycken, mahogny/teak, 1900- talets mitt.

398404. SOFFBORD, 3 stycken, mahogny/teak, 1900- talets mitt.

Längd 90-115, bredd 49-52, höjd 56-58 cm.

Omfattande skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 798