SKRIVSKÅP, omkring 1800.

SKRIVSKÅP, omkring 1800.
398401. SKRIVSKÅP, omkring 1800.

Tudelat. Överskåp med svängt krön. Längd 101, bredd 50 ,höjd 208 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat, skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 201