GOLVUR, 1900-talets andra hälft.

3983860. GOLVUR, 1900-talets andra hälft.

Betsat trä. Höjd ca 182 cm.

Ytslitage. Repor och märken. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Betsat trä. Höjd ca 182 cm.

Antal besök: 147