MÖBELBESLAG, mässing, 18/1900-tal, 1-låda.

3983644. MÖBELBESLAG, mässing, 18/1900-tal, 1-låda.

Blandade beslag.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blandade beslag.

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 124