39835. KAFFESERVIS, 23 delar. Wilhelm Kåge, "Darling", Gustavsberg.
Kaffekanna.
Sockerskål med lock.
Gräddkanna.
8 kaffekoppar med 10 fat.
12 assietter, dia 16,5 cm.
Slitage.
Gräddkanna med spricka och lagning/retuschering.
Kaffekanna med avslag invändigt.