MÄRKLIN ånglok 3000.1, 8 vagnar, räls, bro, trafo, hus , luftledning med mera.

398327. MÄRKLIN ånglok 3000.1, 8 vagnar, räls, bro, trafo, hus , luftledning med mera.

H0 växelström.

Skador och slitage. Loket fungerar dåligt.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 446