SÄNGBORD par Nesna IKEA.

SÄNGBORD par Nesna IKEA.
3982976. SÄNGBORD par Nesna IKEA.

Höjd 45 cm
Bredd 36 cm
Djup 34 cm.

Bruksslitage, fläckar repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm
Bredd 36 cm
Djup 34 cm.

Bruksslitage, fläckar repor.

Antal besök: 859