NOH-MASKER, 2 st, man samt kvinna, troligen 1800-tal.

398197. NOH-MASKER, 2 st, man samt kvinna, troligen 1800-tal.

Ask medföljer, troligen originalask.

Bruksslitage, fäste till kvinnans mask på insidan har släppt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 954