KIMONO/YUKATA, 1900-tal.

KIMONO/YUKATA, 1900-tal.
398195. KIMONO/YUKATA, 1900-tal.

Stoppat bälte medföljer, längd ca 165 cm.

Bruksslitage, delvis lösa stygn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 958