HINK med lock, koppar, 1700-tal.

398170. HINK med lock, koppar, 1700-tal.

Höjd 31 cm, diameter 32 cm.

Bucklor, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 31 cm, diameter 32 cm.

Bucklor, skador.

Antal besök: 1 658