APPLIQUER, ett par, förgylld brons, 1800-tal.

398143. APPLIQUER, ett par, förgylld brons, 1800-tal.

Höjd 48 cm.

Bruksslitage, smärre buckla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Bruksslitage, smärre buckla.

Antal besök: 1 223