MASK, Indonesien.

MASK, Indonesien.
3980934. MASK, Indonesien.

Trä, horn, fiber och snäckor. H ca 45 cm.

Skador, slitage, tänder saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3980934. MASK, Indonesien.

Antal besök: 174