ARMBANDSUR, Gant, läderarmband.

3980785. ARMBANDSUR, Gant, läderarmband.

40mm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Märken repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

40mm.

Antal besök: 278