SPEGEL (f.d tavelram), 1800-tal.

398042. SPEGEL (f.d tavelram), 1800-tal.

Senare glas.
Totalmått 81 x 66 cm.

Bruksslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Senare glas.
Totalmått 81 x 66 cm.

Bruksslitage, skador.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 939