STORMHATT, Non Plus Ultra, 1900-tal.

398038. STORMHATT, Non Plus Ultra, 1900-tal.

Storlek 56, ask.

Skador på ask.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 56, ask.

Skador på ask.

Antal besök: 770