BYRÅ, med stenskvia, Louis XVI, 1900-tal.

39790. BYRÅ, med stenskvia, Louis XVI, 1900-tal.

Längd 54, bredd 35, höjd 70 cm.

Nyckel saknas, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel saknas, slitage.

Antal besök: 671