ARMBANDSUR, 2 st, dam, boetter av 14k/18k guld.

397875. ARMBANDSUR, 2 st, dam, boetter av 14k/18k guld.

Urtavlor diameter ca 17 - 20 mm.

Total vikt inkl verk och glas ca 19,5 gram.

Slitage, bucklor, gravyrer. Ett urverk skadat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 006