LIKÖRGLAS, 16 st, Hovmantorp, 1900-talets mitt.

397871. LIKÖRGLAS, 16 st, Hovmantorp, 1900-talets mitt.

Vissa etikettmärkning. Höjd ca 10 cm.

Bruksslitage. Då glasen är handblåsta så skiljer de sig något åt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 904