KAMERA, Canon Eos 700, 2000-tal.

3978682. KAMERA, Canon Eos 700, 2000-tal.

Med 35-70 mm objektiv.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med 35-70 mm objektiv.

Antal besök: 280