PILLERDOSOR, 6 st., 18/1900-tal, silver.

3978362. PILLERDOSOR, 6 st., 18/1900-tal, silver.

Varav 4 st Sundsvall, graverad dekor, en i niello sterlingsilver med svensk importstämpel, längd 4-6 cm, totalvikt 160 g.

Slitage och mindre bucklor, en med lagning, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 232