BUFFÉ, trä med intarsiainlänningar, 1900-tal.

3978160. BUFFÉ, trä med intarsiainlänningar, 1900-tal.

Längd 147 cm
Bredd 49,5 cm
Höjd 83 cm.

Bruksslitage, märken, fuktfläckar på skiva.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 147 cm
Bredd 49,5 cm
Höjd 83 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 594