BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupt-stil, 1900-tal.

397784. BYRÅ, rokokostil, så kallad Haupt-stil, 1900-tal.

Stenskiva, fanerad i olika träslag, intarsia, längd ca. 80, bredd 44, höjd 74 cm.

Bruksslitage. Smärre fanerskador nedre kant.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 869