BORDLAMPSFOT, porslin, Kina, 18/1900-tal.

397776. BORDLAMPSFOT, porslin, Kina, 18/1900-tal.

omgjord bojan, polykroma färger, höjd 13 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 915