OLLE SVANLUND. Färglitografi, signerad samt märkt EA.

397761. OLLE SVANLUND. Färglitografi, signerad samt märkt EA.

65 x 50 cm.

Olle Svanlund (1909–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 50 cm.

Olle Svanlund (1909–1996)

Antal besök: 801