BORDSFLÄKTAR, ett par, AS, Made in Germany, 1900-talets mitt.

397759. BORDSFLÄKTAR, ett par, AS, Made in Germany, 1900-talets mitt.

Svart plast/bakelit. Med inställning för värme samt kyla.
Höjd 30 cm.

Smärre slitage samt ej genomgångna. Sladdarna med lite torkat hölje. Den ena fläkten med färgstänk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 838