LIKÖRGLAS, 10 st, troligen Hovmantorp, 1900-talets mitt.

397739. LIKÖRGLAS, 10 st, troligen Hovmantorp, 1900-talets mitt.

Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 903