TENNVAS, Art Deco, stämplat Edvin Ollers, Z 8.

397701. TENNVAS, Art Deco, stämplat Edvin Ollers, Z 8.

Höjd: 18 cm.
Diameter: 9 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 18 cm.
Diameter: 9 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 127