MASKER 3 st, Afrika.

MASKER 3 st, Afrika.
39764. MASKER 3 st, Afrika.

Inköpt i Liberia slutet av 1950-talet.
Höjd 26 - 37 cm.

Brukslitage, större mask med kantavslag upptill.

Gör en kostnadsfri värdering!
39764. MASKER 3 st, Afrika.

Höjd 26 - 37 cm.

Antal besök: 930