SOFFGRUPP i rokokostil, 4 delar, 1900-tal.

397625. SOFFGRUPP i rokokostil, 4 delar, 1900-tal.

Två-sitssoffa, 2 fåtöljer samt soffbord
Soffa
Längd 140 cm
Rygghöjd ca 101 cm
Fåtölj
Rygghöjd 97 cm
Bredd 78 cm
Bord
Längd 89cm
Bredd 59 cm
Höjd 66 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa
Längd 140 cm
Rygghöjd ca 101 cm
Fåtölj
Rygghöjd 97 cm
Bredd 78 cm
Bord
Längd 89cm
Bredd 59 cm
Höjd 66 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 270