LOCKASK och DOSA, silver och sterlingsilver, 1900-tal.

3976172. LOCKASK och DOSA, silver och sterlingsilver, 1900-tal.

Lockask med driven dekor 9x7x1,8 cm.
Dosa oval, stelringsilver. 55x42 mm
Samlad vikt ca 155 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Samlad vikt ca 155 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 190